Zdobienie paznokci

Malowanie paznokci jest nie jedynie ich upiększeniem, nadaniem wykwintności, wszakże i nim mamy sposobność wiele zdziałać. Odpowiednie nałożenie lakieru może ukształtować paznokieć bez wykorzystania nożyczek, a nawet je optycznie wysmuklić palec lub wydłużyć paznokieć.

 

 

Stylizacje proponowane dla różnych typów palców

Jak pomalować paznokcie na krótkich palcach?

Paznokieć opłaca się opiłować tym sposobem, żeby miał w pełni podłużny kształt, lecz z uniknięciem wykończeń w szpic, żeby dłonie zbyt groteskowo nie wyglądały. Najlepsze są paznokcie średniej długości półokrągłe.

Jak pomalować paznokcie w kształcie kwadratowych łopatek?

Takim pazurkom mamy możność dołączyć urody poprzez pomalowanie kolorowym lakierem, tak, ażeby po obydwu kartach pozostały niezamalowane, cienkie paseczki. Ten zabieg optycznie wysmukli nie wyłącznie paznokcie, wszelako także dłonie.

Jak pomalować paznokcie na palcach długich i kościstych?

W tym momencie najrozsądniejszym jest opiłowanie płytki na kwadratowo z lekko zaokrągloną górną krawędzią, przenigdy na szpic, dlatego że nadaremnie podkreśla on kształt i tak długich palców.

Jak pomalować paznokcie łamliwe i bardzo krótkie?

Tego modelu paznokcie niełatwo zapuścić, jednakże nie są bez możliwości, niewiarygodnie ładnie prezentują się w zróżnicowanych barwach i im mocniej szalone odcienie tym lepiej. Najważniejsze to, żeby były równe i zadbane.

Więcej porad na www.tipsypaznokcie.com. Zapraszamy.

This article was written by admin